Dołącz do nas na Facebook

PUNKT INFORMACYJNY DLA WISZĄCYCH OGRODÓW

poniedziałek, 10 lipiec 2017
Już wkrótce przez trzy gdańskie dzielnice przebiegnie nowa sieć ciepłownicza Grupy GPEC. Mieszkańcy osiedla Wiszące Ogrody jako pierwsi będą mogli skorzystać z ekologicznego ciepła. 15 lipca ruszy tu punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się więcej o trwającej inwestycji.

W dniach 15-16 lipca oraz 29-30 lipca w godz. 12.00 – 16.00 na parkingu sklepu Decathlon przy ul. Szczęśliwej 1 stanie charakterystyczny czerwony namiot Grupy GPEC. Eksperci z firmy będą udzielać informacji o przebiegu sieci i planowanych pracach oraz o możliwościach skorzystania z ciepła z sieci. Na miejscu będzie można także złożyć wniosek o zmianę sposobu ogrzewania i przyłączenie się do sieci ciepłowniczej.

- W Gdańsku mamy już ok. 600 km sieci i kilkaset tysięcy odbiorców. W listopadzie 2017 r. dołączy do nich prawie 30 tysięcy mieszkańców Jasienia, Matarni i Kokoszek.  W pierwszej kolejności będą to m.in. mieszkańcy osiedla Wiszące Ogrody. Już teraz mieszkańcy są bardzo zainteresowani szczegółami rozbudowy, dlatego chcemy kompleksowo przekazać im informacje o planowanej inwestycji – wyjaśnia Piotr Dembiński, dyrektor handlowy Grupy GPEC.
W pierwszej kolejności Grupa GPEC zaprasza do składania zapytań mieszkańców okolic ul. Przytulnej. To właśnie tu powstanie I odcinek nowego ciepłociągu. W II etapie system będzie rozbudowywany w dwóch kierunkach – w stronę SPC Myśliwska oraz w kierunku Matarni i Kokoszek.
 
Mieszkańcy zainteresowani przyłączeniem się do sieci mogą kontaktować się również z Biurem Obsługi Klienta Grupy GPEC pod numerem 58 52 43 580 lub e-mail: bok@gpec.pl

MAPA PRZEBIEGU SIECI


Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera