Dołącz do nas na Facebook

Grupa GPEC spotyka się z mieszkańcami Sopotu

wtorek, 13 czerwiec 2017
Od 13 czerwca na terenie Sopotu pojawią się kolejne Mobilne Punkty Informacji Grupy GPEC. W związku z pytaniami ze strony zainteresowanych mieszkańców – Grupa GPEC uruchamia, także od 13 czerwca specjalną infolinię.

Aby w kompleksowy sposób przekazać informacje na temat możliwości przyłączenia się do sieci Grupa GPEC w Sopocie mieszkańcy mogą od dziś skorzystać:

1. ze specjalnej infolinii dla mieszkańców dostępną pod nr 58 52 43 699.

2. od 13 do 22 czerwca (poza przerwą świąteczną i weekendem) w okolicy ul. Małopolskiej, rogu Grunwaldzkiej i Chopina oraz okolic Armii Krajowej w Sopocie z mobilnych punktów konsultacyjny Grupy GPEC, z ekspertami.

3. z zaplanowanych spotkań z mieszkańcami na terenie Sopotu. Dokładne miejsca spotkań oraz wszystkie szczegóły pojawią się na stronie GPEC niebawem oraz na facebooku. Oprócz tego o spotkaniach mieszkańcy będą informowani bezpośrednio.


Podczas spotkań będzie można otrzymać szczegółowe informacje na temat planowanej dalszej rozbudowy sieci w mieście, uzyskać odpowiedzi na pytania związane z przyłączeniem się do niej, a także dowiedzieć się o możliwościach uzyskania dofinansowań miejskich na zmianę źródła ciepła.

Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera