Dołącz do nas na Facebook

Archiwum wiadomości

PUNKT INFORMACYJNY DLA WISZĄCYCH OGRODÓW

poniedziałek, 10 lipiec 2017

Już wkrótce przez trzy gdańskie dzielnice przebiegnie nowa sieć ciepłownicza Grupy GPEC. Mieszkańcy osiedla Wiszące Ogrody jako pierwsi będą mogli skorzystać z ekologicznego ciepła. 15 lipca ruszy tu punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się więcej o trwającej inwestycji.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC ogrzeje Kowale - rusza punkt informacyjny dla mieszkańców

środa, 28 czerwiec 2017

Od dziś do 30 czerwca w Kowalach stanął mobilny punkt informacyjny Grupy GPEC. Mieszkańcy będą mogli w nim uzyskać informacje o trwającej rozbudowie sieci ciepłowniczej oraz o możliwościach przyłączenia się do niej.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC wchodzi na rynek Facility Management

czwartek, 22 czerwiec 2017

Grupa GPEC – lider branży ciepłowniczej na Pomorzu – poszerza portfolio swoich usług. Poza dystrybucją i produkcją ciepła, sprzedażą energii elektrycznej oraz usługami wykonawczymi i okołoenergetycznymi, zaoferuje swoim klientom również kompleksową obsługę techniczną budynków. Jednym z pierwszych klientów firmy jest Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w północnej Polsce.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC spotyka się z mieszkańcami Sopotu

wtorek, 13 czerwiec 2017

Od 13 czerwca na terenie Sopotu pojawią się kolejne Mobilne Punkty Informacji Grupy GPEC. W związku z pytaniami ze strony zainteresowanych mieszkańców – Grupa GPEC uruchamia, także od 13 czerwca specjalną infolinię.

Czytaj więcej »

ZMIANA BANKU

czwartek, 01 czerwiec 2017

Szanowni Państwo,

w trosce o jakość świadczonych przez nas usług informujemy, że od czerwca 2017 r. zostanie zmieniony indywidualny numer rachunku bankowego dla każdego Klienta każdej ze społek w ramach Grupy GPEC.

Czytaj więcej »
Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera