Dołącz do nas na Facebook

Archiwum wiadomości

Przyszli inżynierowie stawiają na rozwój

czwartek, 23 marzec 2017

Co motywuje studentów do przyszłej pracy, a co ich zniechęca? To jedno z najczęściej zdawanych pytań przez działy HR prowadzonych rekrutacji. Grupa GPEC sprawdziła, jakie są cele zawodowe przyszłych inżynierów.

Czytaj więcej »

Kandydaci poszukujący pracy ruszyli do Trójmiasta za czystym powietrzem

środa, 22 luty 2017

66% badanych przy porównywalnych warunkach zatrudnienia wybrałoby firmę położoną w takim miejscu, gdzie nie ma smogu. To wynik badania przeprowadzonego przez Grupę GPEC. Zła jakość powietrza daje się we znaki zwłaszcza specjalistom z południa Polski. W ostatnim czasie trójmiejskie firmy obserwują większe zainteresowanie kandydatów pracą na Pomorzu m.in. z powodu braku smogu.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC przyłącza mieszkańców Sopotu

poniedziałek, 06 luty 2017

Grupa GPEC zakończyła rozbudowę sieci ciepłowniczej na terenie górnego Sopotu. Dzięki temu mieszkańcy mają już możliwość zmiany źródła ciepła. Osoby zainteresowane przyłączeniem do systemu ciepłowniczego zapraszamy do zgłaszania się do Biura Obsługi Klienta oraz składania „Wniosków o przyłączenie”.

Czytaj więcej »

GPEC SERWIS ponownie z Diamentem Forbesa

środa, 04 styczeń 2017

GPEC SERWIS, jedna ze spółek Grupy GPEC, kolejny rok z rzędu została doceniona prestiżową nagrodą - „Diamenty Forbesa 2017”. To wyróżnienie przyznawane jest polskim przedsiębiorstwom, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

Czytaj więcej »

GPEC SERWIS Z TYTUŁEM GEPARD BIZNESU 2016

czwartek, 29 grudzień 2016

Instytut Europejskiego Biznesu przygotował 11. edycję rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce. Tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 przedsiębiorstw, w tym GPEC SERWIS. Wzrost wartości rynkowej spółki od marca 2014 do marca 2016 wyniósł 266 proc.

Czytaj więcej »
Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera