Dołącz do nas na Facebook

Archiwum wiadomości

NOWY RAPORT ROCZNY GRUPY GPEC

piątek, 21 kwiecień 2017

GRUPA GPEC PRZYGOTOWŁA PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ORAZ WYNIKI FINANSOWE ZA 2016 ROK. PODOBNIE JAK W ZESZŁYM ROKU RAPORT MA FORMĘ NOWOCZESNEJ, INTERAKTYWNEJ STRONY INTERNETOWEJ.

Czytaj więcej »

Kolejne spotkanie z mieszkańcami we Wrzeszcz Dolnym

czwartek, 06 kwiecień 2017

We czwartek, 20 kwietnia i wtorek 25 kwietnia w Dolnym Wrzeszczu odbędą się kolejne konsultacje na temat rozbudowy miejskiej sieci ciepłowniczej. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców – Grupa GPEC uruchamia, także od 21 kwietnia mobilny punkt konsultacyjny oraz kontynuuje specjalną infolinię.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC z najlepszymi praktykami społecznej odpowiedzialności

piątek, 31 marzec 2017

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło najnowszą edycję Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”. Wśród projektów wyróżnionych w raporcie znalazły się działania prowadzone przez Grupę GPEC.

Czytaj więcej »

Przyszli inżynierowie stawiają na rozwój

czwartek, 23 marzec 2017

Co motywuje studentów do przyszłej pracy, a co ich zniechęca? To jedno z najczęściej zdawanych pytań przez działy HR prowadzonych rekrutacji. Grupa GPEC sprawdziła, jakie są cele zawodowe przyszłych inżynierów.

Czytaj więcej »

Kandydaci poszukujący pracy ruszyli do Trójmiasta za czystym powietrzem

środa, 22 luty 2017

66% badanych przy porównywalnych warunkach zatrudnienia wybrałoby firmę położoną w takim miejscu, gdzie nie ma smogu. To wynik badania przeprowadzonego przez Grupę GPEC. Zła jakość powietrza daje się we znaki zwłaszcza specjalistom z południa Polski. W ostatnim czasie trójmiejskie firmy obserwują większe zainteresowanie kandydatów pracą na Pomorzu m.in. z powodu braku smogu.

Czytaj więcej »
Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera