Dołącz do nas na Facebook

Archiwum wiadomości

Zdrowy Sopocianin - bezpłatne badania profilaktyczne

środa, 20 wrzesień 2017

W sobotę, 23 września sopocianie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, które pomogą uchronić się przez zachorowaniem na trzy z najczęstszych chorób cywilizacyjnych – nadciśnieniem tętniczym, otyłością i cukrzycą.

Czytaj więcej »

Pelplin - planowana przerwa w dostawie ciepła

środa, 20 wrzesień 2017

Informujemy, że w dniu 27.09.2017 (środa) od godzin porannych (ok. 07:00) do dnia 28.09.2017 do również godzin porannych planowana jest przerwa w dostawie ciepła.

Czytaj więcej »

SPOTKANIA INFORMACYJNE W SOPOCIE

niedziela, 03 wrzesień 2017

MYŚLISZ O ZMIANIE SPOSOBU OGRZEWANIA? PRZYJDŹ NA SPOTKANIE Z EKSPERTAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czytaj więcej »

Nastaw się na ciepło w Sopocie. Zmień swój sposób ogrzewania.

poniedziałek, 31 lipiec 2017

Ekologiczne, wygodne, bezpieczne i oszczędne ciepło z sieci ciepłowniczej jest już w zasięgu mieszkańców Sopotu. Sprawdź, jak łatwo możesz zmienić swoje źródło ciepła.

W 2016 r. Grupy GPEC wybudowała w Sopocie 17 km nowoczesnej sieci ciepłowniczej. Dzięki temu ok. 100 budynków w Górnym Sopocie ma już ciepło z sieci. Z nowego źródła ciepła z powodzeniem korzysta 15 tys. Sopocian, a kolejni odbiorcy mogą zgłaszać chęć przyłączenia się do sieci.

Czytaj więcej »

Grupa GPEC ogrzeje Kowale - rusza punkt informacyjny dla mieszkańców

środa, 28 czerwiec 2017

Od dziś do 30 czerwca w Kowalach stanął mobilny punkt informacyjny Grupy GPEC. Mieszkańcy będą mogli w nim uzyskać informacje o trwającej rozbudowie sieci ciepłowniczej oraz o możliwościach przyłączenia się do niej.

Czytaj więcej »
Chcesz być z nami na bieżąco? Skorzystaj z Newslettera